Rıza Çalımbay: Buradan 1 puan Çıkarmak Bizim İçin Avantaj

Rıza Çalımbay, “Bütün eksikliklere, hafta içi yaşadığımız olaylara rağmen buradan puan çıkarmak bizim için bir avantaj.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, Spor Toto Süper Lig’in 17. hafta maçında Arabam.com Konyaspor ile oynadığımız 2-2 berabere kaldığımız maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bu deplasmanın çok zor olacağını biliyorduk. Dünya Kupası arasında da çok iyi hazırlandık. Kasımpaşa deplasmanında 3 puan aldık. Arkasından oynadığımız olaylı Galatasaray maçında da bize göre orada da bizim puanımız vardı. 1 veya 3 puan kesin vardı. Sonra da zor bir deplasmana geldik. Konya takımı çok iyi bir takım. Bu maçın zor olacağını biliyorduk, çok eksiğimiz vardı. Maçın devre arasında Gradel´i çıkarmak istedik, çıkmadı. Onun da sakatlığı vardı ama 5 dakika oynatıp onu da çıkarttık. Bütün bu eksikliklere, hafta içi yaşadığımız olaylara rağmen buradan puan çıkarmak bizim için bir avantaj tabii ki. Şimdi kalan son maçımız, bizim için final gibi maçlardan birisi. Kayserispor maçını da iyi bir şekilde kapatmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Bugün birçok pozisyon oldu, penaltı pozisyonları oldu, fauller oldu hakem soğukkanlılıkla maçı yönetti kendisini tebrik ediyoruz.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.