Rıza Çalımbay: Çok İyi Mücadele Ettik

Rıza Çalımbay, “Girdiğimiz pozisyonları değerlendirsek daha farklı netice alabilirdik. Takımımdan çok memnunum, maçın başından sonuna kadar çok iyi mücadele ettiler. Aldığımız çok iyi bir galibiyet. Takımımı tebrik ediyorum.” dedi.

Süper Lig’de deplasmanda Göztepe’yi 5-3 mağlup eden Demir Grup Sivasspor’umuzda Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, çok iyi bir galibiyet aldığımızı söyledi.

Maça çok iyi başladığımızı kaydeden Çalımbay, “Bir deplasman takımı olarak 50 dakika çok iyi oynadık ve çok güzel bir skor yakaladık. Her türlü riski aldı Göztepe, yoğun bir hücum oynamaya başladı. İleride çok oyuncu bırakarak oynadı, daha dikkatli olmamız lazımdı. Girdiğimiz pozisyonları değerlendirsek daha farklı netice alabilirdik. Takımımdan çok memnunum, maçın başından sonuna kadar çok iyi mücadele ettiler. Aldığımız çok iyi bir galibiyet. Takımımı tebrik ediyorum.” dedi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.