Rıza Çalımbay: Çok Mutluyuz

Rıza Çalımbay, “Bugün maçın başından sonuna kadar iyi oynadık. Kaçırdığımız pozisyonlar da oldu. Çok mutluyuz. Güzel bir galibiyet aldık. Taraftara da teşekkür ediyorum.” dedi.

Cezası nedeniyle Atakaş Hatayspor ile oynadığımız ve 4-0 kazandığımız maçta sahada bulunamayan Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, maçın ardından stadyum çıkışında basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Son zamanlarda sıkıntılar yaşadığımızı söyleyen Çalımbay, “Biz son zamanlarda sıkıntılar yaşıyorduk. Bugün de mutlaka kazanmamız gerekiyordu. Ona göre hazırlandık. Karşımızdaki takım da şu an ligin en iyi takımlarından bir tanesi. Ama biz bugün maçın başından sonuna kadar iyi oynadık. Kaçırdığımız pozisyonlar da oldu. Çok mutluyuz. Güzel bir galibiyet aldık. Bugün taraftarlarda ne olursa olsun sonuna kadar desteklediler. Taraftara da teşekkür ediyorum. Ligin ilk yarısında son 5 maçımız kaldı. Hepsi de zor maçlar. İyi takımlarla oynayacağız. Bu maçları da en iyi şekilde bitirmemiz lazım.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.