Rıza Çalımbay: Elimizden Gelen Bütün Gayreti Göstereceğiz

Rıza Çalımbay, “Trabzonspor maçında elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Kapasitemizin üstüne çıkacağız. Süper Kupa’yı iyi bir şekilde bitirmek için ne gerekiyorsa yapacağız.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, antrenman öncesi basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Bolu ve Avusturya kamplarının mükemmel geçtiğini aktaran Çalımbay, “Çalışma açısından kamplarımız süperdi, neşeli ve güzel bir şekilde kamp yaptık. Kısacası mükemmel bir hazırlık dönemi geçirdik. Oynadığımız 5 hazırlık maçını da çok iyi şekilde bitirdik.” diye konuştu.

Çalımbay, transfer konusunda herkesin bir uğraş verdiğini belirterek, şunları kaydetti:

“Ortada bir gerçek var, bizim iyi bir kadro kurmamız lazım. İyi bir kadro derken de geniş ve iyi oyunculardan kurulu bir kadro kurmamız gerekiyor ki biz hem Avrupa hem de Türkiye’de gidelim. Benim en çok istediğim şeylerden biri de oynayacağımız Süper Kupa. Onu en iyi şekilde bitirmemiz gerekiyor. Bu da Sivas tarihinde hiç olmamış bir şey. Süper Kupa’yı oynamak bütün futbolcuların, bütün takımların en çok istediği şeyler.”

Takımımıza güvendiğini kaydeden Çalımbay, “Mükemmel çalıştık, çok iyi bitirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bizi hem ligde hem de Avrupa’da taşıyacak oyuncular almamız gerekiyor. Biz yine de Trabzonspor maçında elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Kapasitemizin üstüne çıkacağız. Süper Kupa’yı iyi bir şekilde bitirmek için ne gerekiyorsa yapacağız.”

Çalımbay, Süper Kupa’da maç gününe kadar taraftarlarımızın ilgi göstereceğine inandığını da sözlerine ekledi.

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.