Rıza Çalımbay, Görevini Temsili Olarak Genç Abdullah’a Devretti

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle görevini depremzede Abdullah Özkan’a devretti.

6 Şubat’ta meydana gelen ve ülkemizi derinden sarsan depremlerden etkilenen çocuklardan biri de Malatya’da yaşayan 10 yaşındaki Abdullah Özkan oldu. Yaşadı evin ağır hasar görmesinin ardından genç Abdullah ve ailesi Sivas KYK Binali Yıldırım Yurt Kampüsü’ne yerleştirildi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, bugün ki antrenmanda 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 103. yıl dönümü nedeniyle görevini bir süre Abdullah Özkan’a devretti.

Takımımızla birlikte antrenman sahasına çıkan Abdullah, futbolcularımıza ısınma hareketleri yaptırdı. Düdüğünü Abdullah’a hediye eden Teknik Direktörümüz Çalımbay, yapması gereken şeyler konusunda sık sık Abdullah’a yardımcı oldu.

Antrenmanın ardından resmi internet sitemize duygularını ifade eden Abdullah, “Çok mutlu oldum. Hayalim futbolcularla tanışmaktı, gerçekleşti. Çok güzel anılarım oldu burada. Futbolcularla tanıştım, abilerimi çok seviyordum. Bana bu imkanı veren Rıza Çalımbay’a çok teşekkür ederim.” dedi.

İdari Menajerimiz Kerem Atılmaz da genç Abdullah’a formamızı hediye etti.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.