Rıza Çalımbay: Güzel Bir galibiyet Aldık

Rıza Çalımbay, “İyi bir galibiyet aldık. Maçın başından sonuna kadar oyun disiplinini bozmadan düzenli bir şekilde oynadık. Bir deplasmanda nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadık. Güzel bir galibiyet aldık.” dedi.

Demir Grup Sivasspor’umuz Spor Toto Süper Lig’de Corendon Alanyaspor’u 3-0 mağlup etti. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Puan ya da puanlara ihtiyacımız vardı. Bu maçta da bunları gerçekleştirmemiz lazımdı. Haftalardır hep deplasmanda oynadık. İyi bir galibiyet aldık. Maçın başından sonuna kadar oyun disiplinini bozmadan düzenli bir şekilde oynadık. Bir deplasmanda nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadık. Güzel bir galibiyet aldık. Bu sadece bir galibiyet, önümüzde daha çok maçımız var. İnşallah daha iyi duruma geleceğiz. Mart ayında oynayacağımız Avrupa maçlarında daha iyi seviyeye gelmek için ligde iyi bir duruma gelmeliyiz. Takımımı tebrike diyorum.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.