Rıza Çalımbay: Güzel Bir Lig Maçı Oldu

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, “Mükemmel bir lig maçı oldu. Tabii baktığımızda eksikle çıktık. Toplam 21 oyuncunun 14 tanesi yerli arkadaşımızdı. Gayet iyi şekilde de mücadele ettiler hepsi. Bence güzel bir lig maçı oldu.” dedi.

Trabzonspor ile 1-1 berabere kaldığımız maçın ardından karşılaşmayı değerlendirerek sözlerine başlayan Çalımbay, “Geçen hafta kazandığımız çok güzel bir maç vardı. O maçı daha da anlam kazanması için bu maçı da iyi bir şekilde bitirmek için elimizden gelen bütün gayreti gösterdik maçın başından sonuna kadar. Her iki takımı da tebrik ediyorum. Her iki takım da galibiyet için oynadı. Hiç kimse beraberliği düşünerek oynamadı. O yüzden de mükemmel bir lig maçı oldu. Tabii baktığımızda eksikle çıktık. Toplam 21 oyuncunun 14 tanesi yerli arkadaşımızdı. Gayet iyi şekilde de mücadele ettiler hepsi. Özkan iyi oynadı. Zaman geçtikçe daha da iyi olacaktır. Bence güzel bir lig maçı oldu.” ifadelerini kullandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.