Rıza Çalımbay: İyi Yaptığımız Şeyler Daha Fazlaydı

Rıza Çalımbay, “Bugün iyi yaptıklarımız daha fazlaydı. Futbolcularımı tebrik ediyorum. Seyircilerimizde mutlaka buradan iyi bir şekilde ayrılmışlardır.”  dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, Süper Lig’in 7. haftasında sahamızda Vavacars Fatih Karagümrük’ü 4-0 yendiğimiz maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada maçta iyi şeyler yaptığımızı söyledi.

Üç gün önce oynadığımız Öznur Kablo Yeni Malatyaspor maçının bizim için gerçekten çok önemli olduğunu söyleyen Çalımbay, “Kendimize gelmemiz açısından o galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Malatya’da aldığımız galibiyet bu nedenle bizim için çok önemliydi. Herkes biraz kendine geldi kendini toparladı.” diye konuştu.

Vavacars Fatih Karagümrük maçına çok iyi başladığımızı kaydeden Çalımbay, “Maçın başından sonuna kadar iyi oynadık. Son paslarımızda biraz hatalar yaptık ama bugün iyi yaptıklarımız daha fazlaydı. Futbolcularımı tebrik ediyorum. Seyircilerimizde mutlaka buradan iyi bir şekilde ayrılmışlardır. Göze hoş gelen güzel bir futbol oynadık. Çok iyi ön plana çıkan arkadaşlarımız oydu. Lig çok uzun bir maraton, ne olursa olsun aksi şeylerde olsa pes etmeden yola devam etmek gerekiyor. Şuanda da aynı şekilde yolumuza devam edeceğiz. Çok güzel bir şey yakaladık, bu istikrarı korumamız gerekiyor. Oynayacağımız Beşiktaş maçı mutlaka oynayacağımız en zor maçlardan bir tanesi. Bunun için bu maça iyi bir şekilde hazırlanıp, ondan sonraki milli maç arasını, bu ara bizim için çok önemli. Hem takımımızın dinlenmesi hem de sakat arkadaşlarımızın dönmesi. Onlarda geldikten sonra geçen sezon ki istikrarı yakalamaya çalışacağız.” dedi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.