Rıza Çalımbay: Kalan Maçlarımızı İyi Bir Şekilde Bitirmemiz Gerekiyor

Rıza Çalımbay, “Ligin kalan maçlarını iyi bir şekilde bitirmemiz gerekiyor. Alacağımız puanlarla da yukarıda bir yerlerde ligi bitirmek istiyoruz. Başka bir düşüncemiz yok.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, Beşiktaş ile golsüz berabere kaldığımız maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı değerlendirmede iyi bir mücadele ettiğimizi söyledi.

İki takım da galibiyet için oynadığını kaydeden Çalımbay, “İki takımın da hedefi vardı. İki takım da yenişemedi. Güzel pozisyonlar yakaladık. Son paslara biraz dikkat edebilseydik gol bulabilirdik ama olmadı. Ortada güzel bir maç geçti. Bizim açımızdan baktığınız zaman ligin kalan maçlarını iyi bir şekilde bitirmemiz gerekiyor. Alacağımız puanlarla da yukarıda bir yerlerde ligi bitirmek istiyoruz. Başka bir düşüncemiz yok. Son zamanlarda mükemmel bir istikrar yakaladık, iyi bir grafik çizdik. Çok iyi yere geldik. Çünkü çok zor bir durumdaydık puan olarak. Ama arkadaşlarımız gerçekten olağanüstü şekilde oynadılar. Çok güzel bir yerdeyiz şu anda. Kalan maçlarımızı da çok iyi bir şekilde bitirmek istiyoruz. Başka bir düşüncemiz yok. Son 6 maçımızı en iyi şekilde bitireceğiz. Onlar için buradan alınan bir puan da iyi gözükebilir. Bizim açımızdan 3 puan olmasını isterdik ama liderle oynuyorsanız puan puandır” dedi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.