Rıza Çalımbay: Kapasitemizin Üstüne Çıkmamamız Gerekiyor

Rıza Çalımbay, “İnşallah kendi sahamızda oynayacağımız HES Kablo Kayserispor maçını kazanacağız. Hepimiz kapasitemizin çok üstüne çıkması gerekiyor bu maçı alabilmemiz için. ” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, kulübümüzün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunarak İH. Konyaspor ile HES Kablo Kayserispor maçını değerlendirdi.

Çalımbay, ligde geçtiğimiz hafta karşılaştığımız İH. Konyaspor maçı da dahil telafisi olmayan maçlar oynadığımızı söyledi.
Kalan maçlarımızın final niteliğinde olduğunu kaydeden Çalımbay, “Konya deplasmanına çok eksikle gittik ama iyi mücadele ettik. Golümüzü de bulduk. Zaman zaman çok iyi oynadık. Maçın ikinci yarısında kontrolü elimize aldık ve pozisyonlar da bulduk. Konya’ya tam kadro gidebilseydik alternatifimiz de olurdu. Oradan alınan 1 puan iyi.” diye konuştu.

Hafta sonu sahamızda oynayacağımız HES Kablo Kayserispor maçını da değerlendiren Çalımbay, “Kayseri de telafisi olmayan maçlar oynuyor. Hepsini biliyoruz. Oynadığımız maçları herkes kolay zannediyor ama hiç de kolay değil. Hepsi can derdinde. Bütün şanslarını kullanıyorlar. Bizim maçlarımız zor geçecek. İnşallah kendi sahamızda oynayacağımız HES Kablo Kayserispor maçını kazanacağız. Hepimizin kapasitemizin çok üstüne çıkması gerekiyor bu maçı alabilmemiz için. Dışarıdan herkesin gördüğü gibi görmüyoruz bu maçları. En zor maçlardan bir tanesini bu hafta oynayacağız.” dedi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.