Rıza Çalımbay: Kayserispor Maçı Çok Önemli

Rıza Çalımbay, “Kayserispor maçı bizim için çok önemli. Oradan çok iyi bir şekilde ayrılmamız gerekiyor. Avrupa Ligi maçı öncesi alacağımız iyi bir skor bizi daha moralli ve güvenli hale getirecektir.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, resmi internet sitemize açıklamada bulundu.

Çalımbay, BAY ve milli maç haftasını çok iyi değerlendirdiğimizi söyledi.

Yeni transferlerimizin uyum sürecini biraz daha atlattığını kaydeden Çalımbay, “Bundan sonra bizim için zor bir süreç başlıyor. Kayserispor maçı bizim için çok önemli. Oradan çok iyi bir şekilde ayrılmamız gerekiyor. Avrupa Ligi maçı öncesi alacağımız iyi bir skor bizi daha moralli ve güvenli hale getirecektir.” diye konuştu.

UEFA Avrupa Ligi ilk maçında deplasmanda karşılaşacağımız Villarreal maçında iyi bir skorla ayrılmamız gerektiğini belirten Çalımbay, “Bu maçın ardından 2 tane maçı üst üste içerde oynayacağız. Bu maçları iyi bir şekilde değerlendirirsek iyi bir noktaya geleceğiz. Burada oynayacağımız maçlarda taraftarlarımız da olursa daha iyi olacak.” diye konuştu.

Avrupa maçlarımızın hem takımımız hem de ülkemiz adına çok önemli olduğunu kaydeden Çalımbay, sözlerine şöyle devam etti:

“Bizim için milli maç gibi bir şey olacak. Bütün oyuncularımız bunun farkında ancak en önemli maç şuan bizim için Kayserispor maçı. Bu maçı iyi değerlendirmemiz lazım.”

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.