Rıza Çalımbay: Kupada Gidebildiğimiz Yere Kadar Gitmek İstiyoruz

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, “Önümüzde ki kupa maçına bakacağız. Royal Hastanesi Bandırmaspor iyi bir takım. Öznur Kablo Yeni Malatyaspor’u kupadan elemişlerdi. Kupada gidebileceğimiz yere kadar gitmek istiyoruz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, resmi internet sitemize açıklamalarda bulundu.

Ligde geçtiğimiz hafta deplasmanda Gaziantep Futbol Kulübü’ne 5-1 yenildiğimiz maçı değerlendiren Çalımbay, maça iyi başlamadığımızı söyledi.

Karşılaşmada çok fazla hata yaptığımızı söyleyen Çalımbay, “İlk yarı bittiğinde oyuncu değişiklikleri ve taktik değişiklikler yaptık. Maç içinde yaptığımız hatalardan dolayı maçı kaybetmemiz gayet normal. Bu kadar çok hata yaparsan mağlubiyet kaçınılmaz olur. Şimdi önümüzde ki kupa maçına bakacağız. Royal Hastanesi Bandırmaspor iyi bir takım. Öznur Kablo Yeni Malatyaspor’u kupadan elemişlerdi. Kupada gidebileceğimiz yere kadar gitmek istiyoruz.” diye konuştu.

Ligi iyi bir yerde bitireceğimize inandığını kaydeden Çalımbay, “Taraftarlarımızla birlikte çok iyi günler yaşayacağımıza inanıyorum. Ligi iyi bir yerde bitireceğiz. Forvet sıkıntısı yaşıyoruz. Şu an sadece elimizde Olarenwaju Kayode var. Kupa maçında Kayode’ye bir şey olsa elimizde direkt oynatacağımız forvet olmayacak. İçimizden birini bulmaya çalışacağız. Öznur Kablo Yeni Malatyaspor maçı ile birlikte ligde iyi bir seri yakalamak için elimizden geleni yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.