Rıza Çalımbay: Mağlubiyeti Hak Edecek Oyun Oynamadık

Rıza Çalımbay, “Maçı son saniyesine kadar çok istedik. Herkes mücadele etti. Mağlubiyeti hak edecek oyun oynamadık.” dedi.

Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş’ı konuk eden Demir Grup Sivasspor’umuz, mücadeleden 3-2 mağlup ayrıldı. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, maçın ardından yayıncı kuruluşa şu açıklamalarda bulundu:

“Bugün mağlubiyeti hak edecek oyun oynamadık. Bugün galip gelmek için oynadık ve galip gelecek pozisyonları da yakaladık ama maalesef değerlendiremedik hem ilk yarıda hem de ikinci yarıda. Birçok istatistikte de üstündük. Bugün de geçtiğimiz hafta da çok kötü goller yedik. Bugün yediğimiz 2. gol yenmemesi gereken bir goldü. Süper Lig takımının böyle goller yememesi gerekiyor. Maçı son saniyesine kadar çok istedik. Herkes mücadele etti. Ersin mükemmel kurtarışlar yaptı. Mağlubiyeti hak edecek oyun oynamadık, sadece mağlubiyeti hak edecek goller yedik.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.