Rıza Çalımbay: Mükemmel Bir Maç Oynadık

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, “Maçın başından sonuna kadar iyi oynadık. İyi mücadele ettik. Attığımız gollerin hepsi çok güzeldi, mükemmel bir maç oynayarak maçı bitirdik. Gruptan çıkmayı garantiledik.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, CFR Cluj’u 3-0 yendiğimiz maçın ardından basın toplantısında şunları söyledi:

“Bu grupta büyük çekişme vardı. Bizim mutlaka bu maçı kazanmamız gerekiyordu. Final maçıydı. Arkadaşlarımıza da anlattık ve onlar da bilincindeydiler. Maçın başından sonuna kadar iyi oynadık. İyi mücadele ettik. CFR Cluj çok iyi ve çok fizikli bir takım. Bundan önce oynadığımız maçta rakibi tanıdığımız için iyi analiz ettik. Attığımız gollerin hepsi çok güzeldi, mükemmel bir maç oynayarak maçı bitirdik. Gruptan çıkmayı garantiledik. Şuan da Slavia Prag maçını kazanıp gruptan lideri olarak çıkmak istiyoruz. Taraftarımız az olmasına rağmen muhteşem destek verdiler. Tezahürat yaptılar. Biz Sivasspor’un 3 senedir yüzünü güldürdük. Maddi açıdan da kulübe para kazandırdık. Biz ekip olarak her şeyi yaptık. Bu benim için ayrı mutluluk. Çünkü ben Sivaslıyım. Ben burada sorumluluğumu iyi şekilde bitirmem gerekiyor. Çok büyük başarı da gösteriyoruz. Ben takımımla gurur duyuyorum.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.