Rıza Çalımbay: Mükemmel Mücadele Ettik

Rıza Çalımbay, “Maçın başından sonuna kadar mükemmel mücadele ettik. Deplasmanda nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadık. Hak ettiğimiz iyi bir galibiyet aldık.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, resmi internet sitemize açıklamada bulundu.

İlk olarak dün İstanbul deplasmanında Medipol Başakşehir ile oynadığımız ve 2-0 kazandığımız maçı değerlendiren Çalımbay, sezon başından beri en iyi maçımızı oynadığımızı söyledi.

Medipol Başakşehir karşısında mükemmel oynadığımızı söyleyen Çalımbay, “Oynadığımız takım çok kuvvetli bir ekipti. Zor bir maçtı. Bunun da farkındaydık. Maçın başından sonuna kadar mükemmel mücadele ettik. Deplasmanda nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadık. Hak ettiğimiz iyi bir galibiyet aldık.” ifadelerini kullandı.

– Kosova’dan Puan Ya da Puanlarla Dönmek İstiyoruz

UEFA Avrupa Konferans Ligi G grubunda perşembe günü deplasmanda oynayacağımız Ballkani maçını da değerlendiren Çalımbay, “Bu maç bizim gruptan çıkmamız için en iyi maçlardan bir tanesi. Bütün takımların 4 puanı var. Hiç bir takımın avantajı yok. Bu maçı çok iyi şekilde bitirerek, en son oynayacağımız Slavia Prag maçı bizim için final maçı olabilir. Sahamızda oynayacağımız CFR Cluj maçını da kazanmamız gerekiyor ki bu gruptan çıkalım. Takımımızda biraz yorgunluk olabilir. 2 tane arkadaşımız sakat. Bunun dışında bir sıkıntımız yok. Bütün amacımız Kosova’dan puan ya da puanlarla ayrılmak.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.