Rıza Çalımbay: Oynadığımız Oyunun Karşılığını Alamadık

Rıza Çalımbay, “İyi bir lig maçı oldu. İlk yarı oynadığımız oyunun karşılığını alamadık. Skora maalesef yansıtamadık.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, Atakaş Hatayspor karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında, iyi bir takımla oynadığımızı söyledi.

Hatayspor’un ligde güzel işler yapan iyi bir takım olduğunu belirten Çalımbay şunları kaydetti:

“Hatayspor iyi oyunculardan kurulu bir takım. Maçın kolay geçmeyeceğini biliyorduk. Güzel bir şekilde, iyi bir lig maçı oldu. İlk yarı oynadığımız oyunun karşılığını alamadık. Skora maalesef yansıtamadık. Çok pozisyonlar yakaladık ama maalesef son paslarımızda istediklerimizi yapamadık. Bunun için üzgünüz. Maçın başından sonun kadar gerekli şekilde mücadele ettik. Eksik arkadaşlarımızın sıkıntısın yaşadık. Takımımdan ben çok memnunum son maçlarımızda iyi mücadele ettik. Hepsinden puanlar ile ayrıldık. Lig uzun bir maraton, iyi bir maçı bitirdik. Şimdi önümüzde Galatasaray maçı var. Şuandaki tek düşüncemiz oradan puan ya da puanlarla dönmek.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.