Rıza Çalımbay: Oynadığımız Oyunun Üstüne Çıkmamız Lazım

Rıza Çalımbay, “İlk yarı istediğimiz gibi olmadı ama ikinci yarı iyi başladık. Mücadelemize sonuna kadar devam ettik. Oyundan kopmadık. Oynadığımız bu oyunun üstüne çıkmamız gerekiyor.” dedi.

Demir Grup Sivasspor’umuz Spor Toto Süper Lig’in ilk hafta maçında sahamızda Gaziantep FK ile 1-1 berabere kaldı. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, yeni sezonun hayırlı olması dileğinde bulunarak, “İlk maç olduğu için iki takımda da yeni arkadaşlar, yeni sistem vardı. Hazırlık kampından geldiğiniz için istediğiniz olmayabiliyor, oyuncular hazır olmuyor. İlk yarı istediğimiz gibi olmadı ama ikinci yarı iyi başladık. Mücadelemize sonuna kadar devam ettik. Oyundan kopmadık. Oynadığımız bu oyunun üstüne çıkmamız gerekiyor. Eksiklerimizi gidermemiz gerekiyor. Hem Avrupa, hem ligde oynamak çok zor olacak. Bunun farkındayız. Maç eksiği, antrenman eksiği olan arkadaşlarımız var. Leke James’in maç temposu kazanması lazım. Ligde 3-4 haftadan sonra takımlar kendini belli eder. Çok daha iyi duruma gelirler.” şeklinde konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.