Rıza Çalımbay: Oyuna Girenlerin Gol Atması Beni Çok Mutlu Etti

Rıza Çalımbay, “Sonradan oyuna giren arkadaşların gol atması beni çok mutlu etti. Benim için yedek kulübesindeki oyuncular çok önemli. Bugün de oyuna girdiler ve mükemmel oynayarak gollerini attılar. İyi bir galibiyet aldık.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, UEFA Avrupa Konferans Ligi G grubu 4. hafta maçında deplasmanda Ballkani’yi 2-1 mağlup ettiğimiz maçın ardından resmi internet sitemize açıklamalarda bulundu.

Ballkani ile oynadığımız rövanş maçını mutlaka kazanmak için sahaya çıktığımızı söyleyen Çalımbay, “Maalesef yenik duruma düştük ama mücadeleyi ve oyun disiplinini hiç bırakmadık. Gollerimizi de bulduk çok iyi şekilde. Sonradan oyuna giren arkadaşların gol atması beni çok mutlu etti. Benim için yedek kulübesindeki oyuncular çok önemli. Çünkü onlar her an maç kazandırabilirler. Bugün de oyuna girdiler ve mükemmel oynayarak gollerini attılar. İyi bir galibiyet aldık. Önümüzde ki CFR Cluj maçını da güzel şekilde bitirirsek çok büyük avantaj yakalamış olacağız. Kolay bir maç olmayacak. Ballkani maçı gibi zor geçecek. İnşallah onu da halledeceğiz. Bugün özellikle ikinci yarı çok iyi oynadık.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.