Rıza Çalımbay: Rövanşı Dört Gözle Bekliyoruz

Rıza Çalımbay, “Villarreal maçında oyun olarak çok iyi mücadele ettik. Hiçbir zaman oyundan kopmadık, mücadele ettik ve pozisyonlar bulduk. Maç 3-3’ken yediğimiz goller de şansızlıktı. Bunun rövanşı var. Dört gözle rövanşını bekliyoruz. Takımımla gurur duyuyorum.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, resmi internet sitemize açıklamada bulundu.

İlk olarak UEFA Avrupa Ligi I Grubu ilk maçında deplasmanda oynadığımız Villarreal maçını değerlendiren Çalımbay, oyun olarak çok iyi mücadele ettiğimizi söyledi.

Villarreal karşısında hiçbir zaman oyundan kopmadığımızı, mücadele ettiğimizi ve pozisyonlar bulduğumuzu kaydeden Çalımbay, “Tek sıkıntımız defansif açıdan oldu. Yemememiz gereken goller yedik. Maç 3-3’ken yediğimiz goller de şansızlıktı. Bunun rövanşı var. Dört gözle rövanşını bekliyoruz. Kıran kırana bir maç olacak. Kimsenin beklemediği şekilde mücadele ettik, goller attık. Takımımla gurur duyuyorum.” dedi.

Yarın sahamızda oynayacağımız Çaykur Rizespor maçının çok önemli olduğunu kaydeden Çalımbay, “Bu maçı mutlaka kazanmamız lazım. Hem Avrupa maçlarına daha moralli çıkmak için hem de ligde iyi bir duruma gelmek için. En iyi şekilde hazırlanıyoruz. Şuan tek sıkıntımız sakatlıklar. Onun dışında başka bir sıkıntımız yok. Sık sık maç oynayacağız. Bunları yaşayacağız. Kadromuzu alternatifli yaptık. Diğer arkadaşlarımız da bu şanslarını çok iyi kullanacak. Bu gruptan çıkmak için ne gerekiyorsa yapacağız. Ligde de daha iyi olmaya çalışacağız.” diye konuştu.

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.