Sağlık Raporu

Demir Grup Sivasspor’umuzda sakatlığı bulunan sporcularımızın sağlık durumu hakkında kulüp doktorumuz Burak Ayyıldız, resmi internet sitemize açıklamada bulundu.

Yasin Öztekin:
Sağ 2’nci kaburgasında kırık tespit edilen Yasin Öztekin, dinlenmeye alındı ve HES Kablo Kayserispor maçından sonra takımla birlikte çalışmalara başlaması planlanmaktadır.

Ziya Erdal:
İH. Konyaspor ile oynadığımız Süper Lig 28. hafta maçında iç yan bağında esneme oluşan kaptanımız Ziya Erdal, sağlık ekibimizin uyguladığı tedavinin ardından yarından itibaren çalışmalara başlayacak.

Mustapha Yatabare:
Yukatel Denizlispor ile 27. haftada sahamızda oynadığımız maçta kasık adalesinde yırtık oluşan Yatabare’nin tedavisi tamamlandı ve yarın ki antrenmanda görev alabilecek.

 Hakan Arslan:
Sezon içerisinde sağ dizinde sıvı birikmesi ve ağrı şikayeti olan futbolcumuz Hakan Arslan, 14 Mayıs’ta Kayseri’de sağ dizinden ameliyat olmuştu. Tedavisi kulüp tesislerimizde devam eden sporcumuz, fizyoterapist eşliğinde takımımızdan ayrı olarak saha çalışmalarına başlamıştır.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.