EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol > Samassa ve Barış Sağlık Kontrolünden Geçti
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2020/08/IMG_3787-1024x683.jpg)
Demir Grup Sivasspor’umuzda yeni sezon öncesi sağlık kontrolleri sürüyor. Sporcularımız Mamadou Samassa ve Barış Yardımcı Acıbadem Altunizade Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.
Detaylı kan tetkikleri yapılan sporcularımız; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.