Sefa Yılmaz: Bu Takımın Bir Parçası Olmak Gurur Verici

Sefa Yılmaz, “Bu takımın bir parçası olmak gerçekten gurur verici bir şey. Bu takımda ve taraftarının önünde oynanacak olmaktan dolayı çok gurur duyuyorum.” dedi.

Yeni transferimiz Sefa Yılmaz, Bolu kampında resmi internet sitemize açıklamada bulundu.

Transferin her iki taraf için de hayırlı olmasını dileyen Sefa, “Bu takımın bir parçası olmak gerçekten gurur verici bir şey. Demir Grup Sivasspor, çok köklü bir takım. Bu takımda ve taraftarının önünde oynanacak olmaktan dolayı çok gurur duyuyorum. Hem lig de hem de Avrupa’da inşallah çok iyi bir sezon geçiririz.” diye konuştu.

– Demir Grup Sivasspor’un Teklifini Hiç Düşünmeden Kabul Ettim

Transfer sürecinden de bahseden Sefa, “Hocamız menajerim ile görüştü. Başka kulüplerden de teklifler vardı ama Demir Grup Sivasspor’dan teklif gelince menajerime de söylemiştim, hiç düşünmeden teklifi kabul ettim. Demir Grup Sivasspor çok köklü bir takım. Son senelerde çok başarı yıllar da geçirdi. Bu yüzden hiç düşünmeden Demir Grup Sivasspor’u tercih ettim. Başkanımıza, hocamıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Burada olmaktan çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

– Ülkemizi En İyi Şekilde Temsil Etmek İstiyoruz

Bu sezon ilk kez düzenlenecek UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istediğimizi söyleyen Sefa, sözlerine şöyle devam etti:

“İnşallah Avrupa’da ülkemize güzel hizmet ederiz. Sakatlıktan uzak bir sezon yaşar ve ülkemizi en iyi şekilde temsil ederiz.”

– Hiçbir Zaman Pes Etmem

Saha içinde agresif bir yapıya sahip olduğunu ve her şeyini sahaya yansıtmaya çalıştığını kaydeden Sefa, “Mücadeleden hiçbir şekilde vazgeçmeyen ve her zaman üstüne koyan bir oyuncuyum. İki yöne oynayabilen bir oyuncuyum. Hiçbir zaman pes etmem ve sonuna kadar mücadele ederim. Takıma çok faydalı olacağıma inanıyorum.” dedi.

Kampın keyifli geçtiğini ve takım içinde çok iyi karşılandığını söyleyen Sefa, yoğun bir tempoyla lige hazırlandığımızı belirtti.

– Taraftarın Önünde Oynamak Çok Ayrı Bir Şey

Türkiye Futbol Federasyonu’nun almış olduğu karar gereği 2021-2022 sezonunda oynanacak profesyonel müsabakalarda, stadyum kapasitelerinin yüzde 50’si oranında seyirci alınmasını da değerlendiren Sefa, “Taraftarın önünde oynamak çok ayrı bir şey. Onların motivasyonuna ve desteğine çok ihtiyacımız var. Demir Grup Sivasspor taraftarı gibi ateşli bir taraftar önünde oynamak ayrı bir motivasyon veriyor. Yeni sezonda sahamızda taraftarımız ile birlikte çok iyi mücadele ederek başarılı bir sezon geçiririz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.