Servet Çetin: 10 Kişi Kalınca Bütün Planımız Bozuldu

Servet Çetin, “Net pozisyonlarımızı değerlendiremedik. 10 kişi kalınca bütün planımız bozuldu. Daha farklı bir maç seyrettirebilirdik ama yine de arkadaşlarımız iyi mücadele edip net pozisyona girdiler.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, MKE Ankaragücü ile oynadığımız ve 3-1 mağlup olduğumuz maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Maça çok iyi başladık golü bulduk. Sonra gol yedik ama yine de oyunun hakimiyeti bizdeydi. Net pozisyonlarımız da vardı. İşin açıkçası beraberliğe üzülecekken mağlup olduk bu da bizim canımızı çok sıktı. Oyuncu arkadaşları tebrik ediyorum, verdikleri mücadeleden dolayı. Net pozisyonlarımızı değerlendiremedik. 10 kişi kalınca bütün planımız bozuldu. Daha farklı bir maç seyrettirebilirdik ama yine de arkadaşlarımız iyi mücadele edip net pozisyona girdiler. Mağlup olunca oyunun ve performansın kıymeti olmuyor, kimse de tebrik etmiyor.

N’jie’nin durumunu değerlendireceğiz. Aslında oyundan alacaktım ama pozisyona girdi. Devre arasında da uyardım ‘Sarı kartınız var dikkat edin’ dedim ama yaptığı acemilik oldu. Çok konuşmak da istemiyorum ama hakemlerden dolayı 2 haftadır sıkıntı yaşıyoruz. Bunları bahane olsun diye de söylemiyorum. Hakemler biraz daha dikkatli olursa sevineceğim. Rey Manaj ve Koita hazır değil. Barrow ile konuştuk o da hazır değil. Hazır olmayanlar da hazır olursa daha iyi olacak. Hazır olmayanlar da hazır olursa çok iyi bir rekabet ortamı olacak.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.