Servet Çetin: Ankaragücü Maçından 3 Puan Almak İstiyoruz

Servet Çetin, “Sahamızdaki iki maçımızda berabere kaldık. İnşallah Ankaragücü maçından 3 puan almak istiyoruz. Maçlar kolay geçmiyor. Bu da zor bir maç olacak.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, kulüp tesislerimizde gerçekleştirilen antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Milli maçlar nedeniyle lige verilen aranın ardından sahamızda MKE Ankaragücü ile oynayacağımız maçı değerlendiren Çetin, “Özellikle savunmada doğru pozisyon alan enerjik bir takımla karşılaşacağız. Rakibin 3-4 maçını izledim. Biz de ona göre önlemlerimizi alacağız. Sahamızdaki iki maçımızda berabere kaldık. İnşallah Ankaragücü maçından 3 puan almak istiyoruz. Maçlar kolay geçmiyor. Bu da zor bir maç olacak. İnşallah hak eden kazanır.” diye konuştu.

Çetin, takımımızda sakat oyuncuların olduğunu belirterek, “En büyük sıkıntımız sakatlıklar. Sakatlarımız çok fazla, antrenman ve maç eksikliği olan arkadaşlarımız da var. Açıkçası bizi çok zorluyor. Milli takım arasını değerlendirip bütün oyuncuları hazırlamak istiyorduk ama istediğimiz gibi gerçekleşmedi. Sakat oyuncular iyileşmedi. Hazırlık maçında eksiği olan bazı oyuncuları oynatamadık, işin açıkçası sıkıntı yaşıyoruz. Tam takım olup, güzel şekilde çalışabilirsek çok iyi bir takım olacağımızı düşünüyorum.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.