Servet Çetin: Arkadaşlarımdan Keyif Almalarını İsteyeceğim

Servet Çetin, “Beşiktaş maçı bizim için özel bir maç ama diğer maçlardan fazla puan almıyoruz, orada da kazanırsak 3 puan alacağız. O yüzden oyuncu arkadaşlarımdan oyundan keyif almalarını, oyun oynamalarını isteyeceğim. Böylesi maçlardan keyif alınması gerektiğini anlatacağım. Bakalım nasıl olacak? Hep beraber göreceğiz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin bu akşam gerçekleştirdiğimiz antrenmanda basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Ligde gelecek hafta deplasmanda Beşiktaş ile oynayacağımız maçı değerlendiren Çetin, “Öz güvenleri tam, taraftarın da desteğiyle baskılı oyun oynayan bir rakibe karşı mücadele edeceğiz. Rakibimizi iyi analiz edip, açıklarını değerlendirip, doğru karşılayacağımız bir maç oynamak istiyoruz. İnşallah iyi bir neticeyle de ayrılırız.” diye konuştu.

Hiçbir maçın kolay olmadığını dile getiren Çetin, “Herkesin belirli bir oyun taktiği, oyun anlayışı ve sistemi var. Herkes elinden geldiğince, maçı kazanmak için, puanlar alabilmek için sahada mücadele veriyor. Beşiktaş maçı bizim için özel bir maç ama diğer maçlardan fazla puan almıyoruz, orada da kazanırsak 3 puan alacağız. O yüzden oyuncu arkadaşlarımdan oyundan keyif almalarını, oyun oynamalarını isteyeceğim. Böylesi maçlardan keyif alınması gerektiğini anlatacağım. Bakalım nasıl olacak? Hep beraber göreceğiz.” dedi.

Transfer çalışmalarımızın da sürdürdüğünü söyleyen Çetin, “Son üç maçtır oyuna müdahale etmekte gecikiyoruz yani işin açıkçası bilerek gecikiyoruz. Çünkü mevkisi olmayan oyuncumuzu sokmak zorunda kalıyoruz. Bunu istemiyoruz ama zorunluluktan yaptığımız bir değişiklik oluyor.” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş maçının ardından, milli maçlar nedeniyle lige ara verileceğini anımsatan Çetin, şunları kaydetti:

“Dört gözle o arayı bekliyoruz. Hazır olmayan oyuncularımız açısından antrenman eksikliklerini gideririz. Hazırlık maçı oynamak istiyoruz, belki Cumhuriyet Kupası oynayacağız. O maçta da bu arkadaşlarımızı oynatıp biraz daha tempolarını artıracağız. İnşallah oyuncularımızın hepsi hazır olursa biraz daha güçlü takım olabiliriz.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.