Servet Çetin: Bize ve Oyuncularımıza Moral Oldu

Servet Çetin, “Oyuncu arkadaşlar da iyi konsantre oldu. İyi bir maç oldu. Net bir skorla maçı kazandık. Bize ve oyuncularımıza moral oldu.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçında Artvin Hopaspor ile oynadığımız ve 4-0 kazandığımız maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Böyle maçlar zor oluyor. Oyuncu arkadaşlar da iyi konsantre oldu. İyi bir maç oldu. Net bir skorla maçı kazandık. Bize ve oyuncularımıza moral oldu. Fazla forma şansı bulamayanlara da şans oldu. Rakibi de tebrik ediyorum, güzel bir oyun sergilediler onlara da başarılar diliyorum. Emre Gökay’ın sakatlığı var. Bir süredir antrenmana çıkamadı. Bugün oynatmayı düşünüyordum ama sakatlığı ilerlemesin diye dinlendirdik. Ben de çok isterdim Emre’yi oynatmayı. Gençlere şans vereceğiz yeter ki hak etsinler. Elimizden geldiği kadar gençlere şans vermeyi düşünüyoruz. Bugün Sinan Kaya güzel bir gol attı ona da moral oldu. Elimizden geldiği kadar gençlere şans vermeye çalışacağız. Adana Demirspor ligde iyi bir kadrosu olan takım. İçeride dışarıda sürekli kazanmak için oynuyorlar. Biz de rakibi iyi analiz edeceğiz. Çekilmeli bir maç olacağını söyleyebilirim. İçeride bir türlü kazanamıyoruz. Bizim için de önemli bir maç. Çok çekişmeli ve güzel bir maç olacak. Biz de kazanmak için elimizden geleni yapacağız. İçeride kazanmamız gerekiyor.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.