Servet Çetin: Bizim Adımıza İyi Bir Galibiyet Oldu

Servet Çetin, “Gol geç geldi. Bizim için iyi bir galibiyet oldu. Maalesef kolay maç kazanılmıyor. Bizim adımıza iyi bir galibiyet oldu.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, İstanbulspor’u 1-0 yendiğimiz maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Zor bir maç olacağını biliyorduk. Geçen hafta da İstanbulspor, Trabzonspor’a karşı en iyi futbolu oynadı. Futbolcu arkadaşlara 90 dakika boyunca oyuna konsantre olmamız gerektiğini söylemiştim. Gol geç geldi. Bizim için iyi bir galibiyet oldu. Maalesef kolay maç kazanılmıyor. Bizim adımıza iyi bir galibiyet oldu. Oyundan biz de memnun değiliz ama skora bakacağız artık. Çok konuşmayayım diyorum ama ufak şeyler söylemeliyiz. Daha biz ne yapabiliriz bu takım için? 21 puanımız var. Sivasspor benim değer verdiğim bir yer. Zarar verecek de bir şey yapmam. Biz zor şartlarda hem maddi hem de oyuncu yapısı anlamında zor şeylerle mücadele ediyoruz. İnsanlar bunu görmüyor. Biz gelen oyuncuları sezon içerisinde oynata oynata hazır hale getirmeye çalıştık. Söyleyecek bir şey bulamıyorum işin açıkçası. Bu sene gerçekten zor bir sene.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.