Servet Çetin: Bu Takım Daha İyi Olacak Buna Eminim

Servet Çetin, “Tüm hamleleri yaptık ama topu kaleye sokamadık. Kötü oynasak tamam ama pozisyonlara giriyoruz, skora yansıtamıyoruz. Bu bizi gerçekten üzüyor. Bu takım daha iyi olacak buna eminim.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, Trendyol Süper Lig’in 9. hafta maçında sahamızda oynadığımız ve 1-0 mağlup olduğumuz Kasımpaşa maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“İlk yarı ortada olan bir maç oldu. Bizim daha net pozisyonlarımız vardı. İkinci yarı rakibimize baskı kurduk. Barrow dışarıdayken gol yedik. Tüm hamleleri yaptık ama topu kaleye sokamadık. Bir sıkıntı var, gol atamıyoruz. Gerçekten üzülüyoruz. Kötü oynasak tamam ama pozisyonlara giriyoruz, skora yansıtamıyoruz. Bu bizi gerçekten üzüyor. Taraftarlarımız şunu da göz ardı etmesinler; bizden çok daha fazla ücretle oyuncu alan takımlar var. Bizim altımızdalar biraz da böyle baksınlar. Bu takım daha iyi olacak buna eminim. Hiçbir zaman ezik bir futbol oynamadık. Hep galip gelecek oyun oynadık. İçeride kazanmamak büyük bir problem gibi gözüküyor ama dışarıda 3 puan alıyoruz. Biz kendimize güveniyoruz zor maçları da kazanacağız. Bu oyun sistemi skora yansısa hiç kimse konuşmayacak. Biz bu zamana kadar hiçbir takıma boyun bükmedik. Samu Saiz’i uyardım çok fazla topla oynamaması konusunda. Son paslarda biraz daha dikkat etse daha iyi konumda olacaktık.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.