Servet Çetin: Galibiyeti Elde Ettiğimiz İçin Mutluyuz

Servet Çetin, “Bugün galibiyeti elde ettiğimiz için mutluyuz. 2-0’ı yakaladıktan sonra 3’ü, 4’ü de bulabilirdik. Fırsatları değerlendiremedik.” dedi.

EMS Yapı Sivasspor’umuz, Trendyol Süper Lig 2023-24 Sezonu’nun 8. hafta maçında Siltaş Yapı Pendikspor’u 3-2 mağlup etti. Teknik Direktörümüz Servet Çetin, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Çekişmeli bir maç oldu. Geçmiş maçlara nazaran topla ilişkilerimiz çok daha düşüktü. Geçen 3 hafta iyi futbol oynadık ama skor üretemedik. Kimse ‘Sivas iyi top oynadı, çok fazla pozisyona girdi’ diye söylemedi. Bugün galibiyeti elde ettiğimiz için mutluyuz. 2-0’ı yakaladıktan sonra 3’ü, 4’ü de bulabilirdik. Fırsatları değerlendiremedik ama rakip golü bulduktan sonra bir baskı hissettik. Oyuncu arkadaşlarımız geride beklemek zorunda kaldı. İkinci golü attıktan sonra moral bozukluğu yaşadık ama üçüncü golü bulup skoru aldığımız için mutluyum. Pendikspor’u tebrik ediyorum. Skoru bulup, galip geldiğimiz için mutluyuz.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.