Servet Çetin: Hakem Maçın Önüne Geçti

Servet Çetin, “Hakem düdük ağzında gezdi, bizim aleyhimize çaldı. Biraz daha dikkatli olmalarını söylüyorum. Böyle bir maç yöneteceğini bilsem hazır olmayan oyuncularımı oynatır hazırlardım. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum ama hakem maçın önüne geçmiştir.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, Beşiktaş’a 2-0 yenildiğimiz maçının ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Futbol konuşmak istiyorum ama hakemler izin vermiyor. 38. dakikada Gedson’un hareketi net kırmızı karttı. Rakibin 10 kişi kalması oyunun seyrini değiştirebilirdi. Bunları bahane olarak söylemiyorum, Beşiktaş galibiyeti hak etmiştir. Hakem oyunun seyrini etkiledi. Gedson sahada olmasa farklı bir maç olabilirdi. Bakhtiyor Zaynutdinov’un Murat’ın ayağına bastığı ve sonrasında süpürdüğü pozisyonda sarı kart yok. Hakem düdük ağzında gezdi, bizim aleyhimize çaldı. Biraz daha dikkatli olmalarını söylüyorum. Böyle bir maç yöneteceğini bilsem hazır olmayan oyuncularımı oynatır hazırlardım. Beşiktaş’ı tebrik ediyorum ama hakem maçın önüne geçmiştir.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.