Servet Çetin: Hazırlıklarımız İyi Gidiyor

Servet Çetin, “Çalışmalarımız gayet iyi gidiyor. İnşallah Erzurum kampına gidene kadar takımı bir seviyeye getirmeye çalışıyoruz. Onun için uğraşıyoruz. İnşallah o döneme kadar sakatlık vermeyiz. Hazırlıklarımız da şu an iyi gidiyor.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, bu akşam gerçekleştirdiğimiz antrenman öncesi basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Servet Çetin, idmanların yoğun tempoda devam ettiğini söyleyerek, “Biraz geç başladık ama bu arayı telafi edeceğiz. Şu anda da bir sıkıntı yok. Çalışmalarımız gayet iyi gidiyor. Biz hocalar olarak biraz kafamız yoğun. Transferlere odaklandık. Gayet iyi gidiyor. İnşallah Erzurum kampına gidene kadar takımı bir seviyeye getirmeye çalışıyoruz. Onun için uğraşıyoruz. İnşallah o döneme kadar sakatlık vermeyiz. Hazırlıklarımız da şu an iyi gidiyor.” dedi.

Transfer çalışmaları ile ilgili yöneltilen soruya Çetin, “Antrenman bitiyor, hemen oyuncu izliyoruz, yemeğimizi izliyoruz daha sonra uyuyana kadar oyuncu izliyoruz. Havuz gerçekten çok dar. Herkes o havuzdan oyuncu almaya çalışıyor. İyi oyuncuları bulmaya takıma kazandırmaya çalışıyoruz ama şu an net bir şey yok. Beğendiğimiz oyuncular çıkıyor tabii ama işte maddi boyutu, oyuncuların ailevi, şehir tercihleri gibi bazen sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Şu an netleşen gerçekten bir şey yok ama var gücümüzle bir an önce oyuncuları aramıza katmaya çalışıyoruz. 6 numara 8 numara stoper ve forvette oyunculara bakıyoruz. Çünkü o bölgelerde eksiklerimiz var. Başkanımız, yönetimimizle bu bölgelerde arayışımız hızla devam ediyor.” yanıtını verdi.

Bir gazetecinin, ‘Takımdan ayrılacak isimler belli oldu mu?’ sorusuna Çetin, “Sözleşmesi biten oyuncular var. Onlarla ilgili bir istişaremiz olmadı ama dediğimiz gibi şu an sözleşmesi devam eden oyuncular başladı çalışmaya. Takımından ayrılacak oyuncular yok. Ahmed Musa’nın dışında herkes burada. Çalışmalara devam ediyoruz, kulübün sözleşmeli oyuncuları bunlar. Şu ana kadar bize gelen bir şey yok. Olursa da sizinle paylaşırız zaten.” dedi.

Çetin son olarak, genç oyunculara önem vereceklerini belirterek, “Gençlere maçlarda şans vereceğiz inşallah. İnşallah faydalanabileceğimiz oyuncular çıkar. Kesinlikle gençlere önem vereceğiz. Yetenek olarak gerçekten çok iyiler. Biraz fiziki anlamda biraz sıkıntılar var. İnşallah biz de elimizden geldiğince o sıkıntılarını gidermeye çalışacağız. Yeter ki formayı hak etsinler. Formayı veririz. Yeter o özveriyi, o özgüveni bize versinler” ifadelerini kullandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.