Servet Çetin: İvme Bir Gün Bize Dönecek

Servet Çetin, “3 haftadır çok iyi futbol oynuyoruz. Çok iyi bir yoldayız. Pozisyonlarımız da var sadece topu içeriye sokamıyoruz. İvme bir gün bize dönecek elbet.” dedi.

EMS Yapı Sivasspor’umuz, Trendyol Süper Lig 2023-24 Sezonu’nun 7. hafta maçında Atakaş Hatayspor’u konuk etti. BG Grup Sivas 4 Eylül Stadı’nda oynanan mücadeleden takımımız 0-0 beraberlikle ayrıldı.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Maçın başından sonuna kadar oyunun hakimiyeti bizdeydi. Yapılması gereken her şeyi yaptık, tek golümüz yoktu. Bugün gereken her şeyi yaptık ama skoru alamadık. Yapacak bir şey yok. 3 haftadır çok iyi futbol oynuyoruz. Çok iyi bir yoldayız. Pozisyonlarımız da var sadece topu içeriye sokamıyoruz. İvme bir gün bize dönecek elbet. Hazır bir santrafor olsa çok daha iyi olur. Bunları bahane olarak söylemiyorum. Abdulkadir Parmak sakatlığı atlattı antrenmanlara çıkıyor. Abdulkadir’e güveniyoruz, iyi oyuncu ama henüz hazır değil.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.