Servet Çetin: İvme Bir Şekilde Bize Dönecek

Servet Çetin, “Bu oyun anlayışımıza devam ettiğimiz sürece puanlarımızı alacağız inşallah. İvme bir şekilde bize dönecek. Yeter ki bu sorumluluğu alarak oyuncu arkadaşlarımız özveriyle oynasınlar.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, Çaykur Rizespor ile oynadığımız maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Çok çekişmeli iyi bir maç oldu. Zeminden kaynaklı bazı şeyleri yapamadık. Genel olarak bir deplasmanda nasıl oynanması gerekiyorsa öyle oynadık. Pozisyonlarımız fazlasıyla vardı. Maçı kopartabilecek pozisyonları değerlendiremedik. Oyuncu arkadaşlarımın arzularından, istek ve gayretlerinden memnunum. Geçtiğimiz hafta da mağlup olmuştuk ama galibiyeti hak etmiştik. Bunun yavaş yavaş son bulacağını düşünüyorum. Bu oyun anlayışımıza devam ettiğimiz sürece puanlarımızı alacağız inşallah. İvme bir şekilde bize dönecek. Yeter ki bu sorumluluğu alarak oyuncu arkadaşlarımız özveriyle oynasınlar. Eksik ve hazır olmayan arkadaşlarımız var. Onlar da geldiği zaman çok daha iyi olacağız.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.