Servet Çetin: İyi Bir Maç Oynadık Bunu Skora Yansıtamadık

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, “Oyuncuları tebrik ediyorum iyi bir mücadele vardı. Biz iyi bir maç oynadık ama bunu skora yansıtamadık, üzgünüz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, Trabzonspor ile oynadığımız maçın ardından düzenlenen basın toplatışında şunları söyledi:

“Maça çok iyi başlık 2-0 öne geçtik, maalesef kötü bir gol yedik. Aslında iyi de bir futbol oynadık maçı kazanacak pozisyonlar bulduk. Direkten dönenler vardı. İçeride yine kazanamadığımız bir maç oldu. Bu bizim canımızı sıktı. Üzgünüz açıkçası. Oyuncuları tebrik ediyorum iyi bir mücadele vardı. Trabzonspor da iyi bir takım. Biz iyi bir maç oynadık ama bunu skora yansıtamadık, üzgünüz.

Bugün iki takım adına da iyi bir futbol vardı. Artık hakemler hakkında ne söylesek boş. Biz aldığımız pozisyona bakıyoruz. Çok geç karar veriyorlar. VAR’dan izliyorlar. Bu kadar uzun sürede karar verilmesi şüpheler oluşturuyor ama bahane bulmuyoruz. Bu maçı kazanmamız gerekiyordu. Hakeme de suç bulamam. Oyun olarak gerçekten iyi işler yapıyoruz. Biz analiz de yapıyoruz olumlu ve olumsuz yönlerini arkadaşlara gösteriyoruz. Biz oynadığımız bütün maçları kazanabilirdik. Pozisyonları değerlendirseydik farklı olacaktı. Maalesef kısmetsizlik ve şanssızlık var işin açıkçası. Şu an farklı şeyler konuşabilirdik. Bizde skor almak zorundayız.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.