Servet Çetin: Karagümrük Maçında Elimizden Geleni Yapacağız

Servet Çetin, “Fatih Karagümrük maçında elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Skor nasıl olur, göreceğiz. Her maçın analizini oyuncu arkadaşlarımıza izletiyoruz. İyi yönlerini de eksik yönlerini de gösteriyoruz. Tek sıkıntımız finalde ya gol atamamışız, ya final pasını verememişiz” dedi.

Kulüp tesislerinde gerçekleştirilen antrenmandan önce basın mensuplarına açıklamada bulunan Teknik Direktörümüz Servet Çetin, ligde geçen hafta oynadığımız Yukatel Adana Demirspor maçında çok pozisyon bulmamıza rağmen bir puan aldığımızı ve 3 puan alamadığımız için üzgün olduğumuzu belirtti.

Ligin 12. haftasında Vavacars Fatih Karagümrük ile deplasmanda zor bir maça çıkacağımızı dile getiren Çetin, “Ne yaptığını bilen, daha kompakt oynayan bir takım. Son haftalarda yükselen bir performansları var. İyi futbol oynayan bir takıma karşı oynayacağız.” diye konuştu.

Çetin, sözlerine şöyle devam etti:

“Fatih Karagümrük maçında elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Skor nasıl olur, göreceğiz. Her maçın analizini oyuncu arkadaşlarımıza izletiyoruz. İyi yönlerini de eksik yönlerini de gösteriyoruz. Tek sıkıntımız finalde ya gol atamamışız, ya final pasını verememişiz, ya iyi bir vuruş yapamamışız ya da duran toptan gol yemişiz. Oynadığımız maçlarda 14 gol yemişiz, bunun 4 tanesi duran toptan, 4 tanesi bireysel hatadan yediğimiz goller. Organize şekilde ya bir ya da 2 gol yemişizdir, duran top ve bireysel hatalardan gol yemişiz. Antrenmanda farklı şekilde bunları çalışıyoruz. Her hafta rakibe göre farklı çalışmalar yapıyoruz. Gece yatana kadar rakip takımın analizini çıkartıyoruz ve sonra antrenmanda işlemeye çalışıyoruz.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.