Servet Çetin: Maçın Başından Sonuna Kadar Üstündük

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, “Biz kısıtlı bütçelerle iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bugün Adana Demirspor’a hiçbir şey yaptırmadık. Maçın başından sonuna kadar üstündük.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, Yukatel Adana Demirspor ile oynadığımız ve 1-1 berabere kaldığımız maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Mücadeleden önce taraftarları değerlendirelim bence. Maçın sonlarına doğru bazı mırıldanan taraftarlar vardı. Ben onları gerçek Sivasspor taraftarı olmadığını düşünüyorum. Adana Demirspor gibi bir takıma karşı oynuyoruz. Ligin 3. sırasında bir onların bütçesine bakın bir de bizim bütçemize bakın. Biz kısıtlı bütçelerle iyi şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bugün Adana Demirspor’a hiçbir şey yaptırmadık. Maçın başından sonuna kadar üstündük.  Çocuklar bunu hak etmiyor, alkışlanmayı hak ederken taraftarlar mırıldanıyor.

Maçın başından sonuna kadar üstün bizdik. Bugün Adana Demirspor’un pozisyonu yok. Bizim çok sayıda pozisyonumuz var. Sakat oyuncularımız durumu tam netleşmedi. Yarın MR çekilecek.

Gerçek taraftar bugün ki oyunu alkışlar. Burada art niyet var. Komple Sivasspor taraftarı için nasıl konuşabilirim. Müthiş bir oyun var, çocukların emekleri var, galibiyeti kaçırmışız ama benim kızdığım nokta bu. Art niyetli davrananlara söylüyorum. Sivasspor taraftarına söylemiyorum. Benim amacım burada iyi şeyler yapmak. Sivas’a zararı olduğunu düşündüğün anda bırakır giderim. Ben gece gündüz çalışıyorum. Evim var eve gitmiyorum çalışıyorum.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.