Servet Çetin: Sabırsızlıkla Maç Gününü Bekliyoruz

Servet Çetin, “Gaziantep iyi bir takım. Güzel bir maç olacak. Biz de sabırsızlıkla maç gününü bekliyoruz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, resmi internet sitemize açıklamalarda bulundu.

İlk olarak Trendyol Süper Lig’in ilk hafta maçında sahamızda Yılport Samsunspor ile oynadığımız maçı değerlendiren Çetin, “Maçı sonradan tekrar izledik ve analizini yaptık. Maçı koparacak pozisyonları fazlasıyla bulmuşuz. Final paslarını çok doğru verememişiz. Onları vermiş olsaydık, maçı çok önceden koparabilirdik. Samsunspor’un da 1-2 tane pozisyonu var ama bu da gayet normal. Onlar da iyi bir takım. Golden sonra birkaç tane net pozisyonlar bulduk. Fırsatları bulduk lige 3 puanla başlayabilirdik ama böyle şeyler olabiliyor. Bundan sonra ki maçlara bakacağız.” diye konuştu.

– Gayet Rahat ve Hakimdim İşime

İlk teknik direktörlük deneyiminde yaşadığı duyguların sorulması üzerine Çetin şunları söyledi:

“7 senedir yardımcı antrenörlük yaptığım için normalmiş gibi geldi bana. Yapım gereği çok stres yapan, heyecanlanan biri değilim. Futbolculuk zamanında da böyleydi. Gayet rahat ve hakimdim işime.”

– Güzel Bir Maç Olacak

Ligin ikinci haftasında deplasmanda oynayacağımız Gaziantep FK maçını da değerlendiren Çetin, “Fenerbahçe karşısında 10 kişi kaldıktan sonra çok iyi mücadele ettiler. Fenerbahçe’ye çok pozisyon vermediler. Çok doğru durdular. İyi bir takım. Hiçbir maç kolay değil. Sahada görevini yapmaz, sorumluluk almazsanız sıkıntı yaşarsanız. Güzel bir maç olacak. Biz de sabırsızlıkla maç gününü bekliyoruz.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.