Servet Çetin: Skor Üretemiyoruz

Servet Çetin, “İyi oynuyoruz, elimizden geleni yapıyoruz ama skor üretemiyoruz. Rakibin ilk yarıda sadece bir şutu var ama içeriye mağlup olarak girdik. Girdiğimiz pozisyonları değerlendiremiyoruz. Gereken çalışmaları yapıyoruz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, Trendyol Süper Lig 2023-2024 Sezonu’nun 12. hafta maçında Vavacars Fatih Karagümrük’e 3-0 mağlup olduğumuz maçın ardından düzenlenen basın toplatışında şunları söyledi:

“İyi oynuyoruz, elimizden geleni yapıyoruz ama skor üretemiyoruz. Topu kaleye de ben sokamam. Rakibin ilk yarıda sadece bir şutu var ama içeriye mağlup olarak girdik. İkinci yarı rakibimiz rüzgarı da arkasına aldı. İyi oynarken pozisyonlara giriyoruz ama gol atamıyoruz. Atamayana atıyorlar. Çok fazla hakem konuşmak istemiyorum. Fakat ilk yarıda Caner’e yapılan pozisyonu hakem doğru değerlendiremedi bence. Biz oyun oynamaya çalışıyoruz. Girdiğimiz pozisyonları değerlendiremiyoruz. Gereken çalışmaları yapıyoruz ama topu kaleye de ben sokamam.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.