Servet Çetin: Yeni Şeyler Yapmaya Çalışıyoruz

Servet Çetin, “Çok çekişmeli bir maç oldu. Talihsiz bir gol yedik ama oyuncularımı kutladım. İyi bir reaksiyon gösterdiler. İşin açıkçası iyi futbol oynadık. Oyuncularımız kendilerine güveniyor, yeni şeyler yapmaya çalışıyoruz. Antrenmanlarda çalıştıklarımızı yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin, Bitexen Antalyaspor ile oynadığımız maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Çok çekişmeli bir maç oldu. Talihsiz bir gol yedik ama oyuncularımı kutladım. İyi bir reaksiyon gösterdiler. İşin açıkçası iyi futbol oynadık. Antalyaspor zor bir takım. Ona rağmen pozisyon vermedik ve beraberliği sağladık. Ben oyuncularımın performansından memnunum. Bence maçı kazanan taraf biz olmalıydık. Antalyaspor takımı geçişi iyi olan bir takım. İlk yarı ona rağmen baskı kurduk ve pozisyona girdik. İkinci yarı maça kontrollü başladık. Pozisyonlar da bulduk. Oyuncularımız kendilerine güveniyor, yeni şeyler yapmaya çalışıyoruz. Antrenmanlarda çalıştıklarımızı yapmaya çalışıyoruz.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.