SGK’dan Kulübümüze Teşekkür Belgesi

Sosyal Güvenlik Kurumu Sivas İl Müdürlüğü (SGK) Demir Grup Sivasspor’umuza teşekkür belgesi takdim etti.

Kulübümüzün bünyesinde hizmet veren tüm çalışanlarımızın hizmetlerini SGK’ya yasal süre içerisinde bildirdiği ve primleri düzenle ödediği için, Sosyal Güvenlik Kurumu Sivas İl Müdürlüğü tarafından kulübümüze teşekkür belgesi takdim edildi.

SGK Sivas İl Müdürü Kadir Boztepe bu kapsamda kulübümüzü ziyaret etti.

Ziyaretin ardından resmi internet sitemize açıklamada bulunan Boztepe, ‘2021 Yılı Sosyal Güvenlik Haftası Etkinlikleri’ kapsamında eleme sistemi ile program yaptıklarını belirterek, “Sivasspor’umuz 2016-2020 yılları arasında kurumumuza vermesi gereken belgeleri tam zamanında vermesi ve ödemesi gereken primleri tam süresinde ödediğinden dolayı kurum adına imzalanan belgeyi Başkanımız Mecnun Otyakmaz’a takdim ettik. Şahsım ve kurumum adına kendilerine teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz ise, yıllardır kulübümüzü bu anlayış ile idare etmeye çalıştıklarını belirterek, “Bugüne kadar da hiç mahcup olmadık çok şükür hem sizlere hem de diğer birimlere karşı. Bundan dolayı mutluyuz. Çok hassas bir değerlendirme yaptınız. 1 kuruş bile gecikme olsa sistem tarafından elenecektik. Tüm işlemleri geciktirmeden gerçekleştiren Mali işler sorumlumuz değerli müdiremiz Gülseren Hanıma çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.