Sivas Valisi Yılmaz Şimşek Kulübümüzü Ziyaret Etti

Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, kulübümüzü ziyaret ederek yeni sezonda takımımıza başarı diledi.

İlk olarak başkanımız Mecnun Otyakmaz ve yönetim kurulu üyelerimizle bir araya gelen Vali Yılmaz Şimşek, olağan genel kurul sonrası yeniden başkanlığa seçilen başkanımız Otyakmaz’ı tebrik ederek, yeni yönetim döneminde başarılar diledi.

Vali Yılmaz Şimşek, daha sonra takımımızın antrenmanını ziyaret etti. Futbolcularımız ve teknik heyetimize yeni sezonda başarı dileyen Vali Şimşek, ligde 2 haftada alınan 4 puandan dolayı kırmızı beyazlı ekibimizi tebrik etti.

EMS Yapı Sivasspor’umuzun şehrin ortak değeri olduğunu kaydeden Vali Şimşek, “Şehir olarak başarılarınızda gurur duyuyoruz ve başarılarınızla kenetleniyoruz. Sezona güzel başladık. Cumartesi oynanacak Bitexen Antalyaspor maçında başarılar diliyorum. İnşallah her şey güzel olacak. Sizlerle gurur duyduğumuz bir sezon olacak. Bitexen Antalyaspor maçında da taraftarlarımızı tribüne davet ediyorum.” dedi.

Vali Şimşek ziyarette sporcularımıza baklava ikram etti.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.