Sivasspor Tarihine Yolculuk

1967 Sivasspor Kadın Taraftarlar Derneği, duayen gazeteci Yücel Yönal’ın arşivinde bulunan Sivasspor fotoğraflarıyla sergi açtı.

İVA Park AVM’de düzenlenen sergiye Vali Vekili Şakir Öner Öztürk, AK Parti Sivas Milletvekili Abdullah Güler, Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Zeki Özdemir, çok sayıda taraftarımız katıldı.

Serginin açılışında konuşan 1967 Sivasspor Kadın Taraftarlar Derneği Başkanı Zühal Bali, Sivassporlu olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz ise, “Gazeteci Yücel Yönal ve Zühal Bali öncülüğünde güzel bir ortam, güzel bir ambiyans oluşturuldu. Sivasspor’un kuruluşundan bugüne kadar bütün birikimi ve Sivasspor hatırası, Yücel abinin objektifinden ve kaleminden tüm Türkiye’ye yayıldı. Emeği geçen herkese ve katılanlara çok teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

AK Parti Sivas Milletvekili Abdullah Güler de, “Bir marka değerin oluşturulmasının en önemli altyapısı, o hafızanın nereden başladığını, hangi aşamalardan geçtiğini bilmektir.” diye konuştu.

Vali vekili Şakir Öner Öztürk de Sivasspor’un şehir için çok önemli olduğuna değinerek, “Sivasspor şehrimizin en önemli markalarının başında geliyor. Şehrimizi hem ulusal düzeyde hem de uluslararası anlamda tanınması noktasında Sivas’ın yüz akı olan bir değeri.” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından 1967 Sivasspor Kadın Taraftarlar Derneği, Başkanımız Mecnun Otyakmaz’ın doğum günü nedeniyle pasta kesti. Daha sonra serginin açılışı yapılarak gezildi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.