Sivasspor Yeni Sezon Kadrosunu Güçlendiriyor, Taraftarı ben de Varım Diyor!

Kampanya Katılım Koşulları

 1. 06.07.2022 ve 31.08.2022 tarihleri arasında Bitexen Club “Katıl” sekmesindeki Transfer Kampanyası üzerinden minimum 1 (bir) taraftar token karşılığı yapacağı destek ile takımının cüzdanına gitmek üzere birikecek havuza gönderilecektir.
 2. Kampanyaya farklı günlerde de olsa her bir tekil kullanıcı en fazla 10.000 TL (onbinTürkLirası) karşılığı token ile katkı sağlayabilir.
 3. Bitexen Teknoloji A.Ş. Havuza toplam destek olunan taraftar token adedi kadar ekleme yapacaktır.
 4. Kampanya süresince tüm token sahibi kullanıcıların katılım gösterebileceği kümülatif değer 2.500.000 TL (ikimilyonbeşyüzbinTürkLirası) değerini aşamaz. Bitexen tarafından gerçekleştirilecek katılım bu değere dahil değildir.
 5. Bir kampanya tamamlandıktan sonra yeni bir kampanya daha başlatılabilecektir.
 6. Kampanya kapsamında toplanan tüm tokenlar Kulüp’e ait dijital varlık cüzdanına tanımlanacaktır. Kampanya katılım sonucunda elde edilen tokenların kullanım inisiyatifi Kulüp’e aittir. Tokenların kullanımına ilişkin bütün sorumluluk Kulüp’tedir. Bitexen Teknoloji A.Ş., bu konuda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
 7. Elde edilen kaynağın hangi oyuncu transferinde kullanılacağı kulüp tarafından duyurulacaktır.
 8. Yapılan katkı her ne ad ile olursa olsun geri iade edilmeyecektir.
 9. Toplanan tokenların hangi zamanda satılacağı tamamen kulüplerin inisiyatifinde olup tüm sorumluluk kulübe aittir. Bitexen Teknoloji A.Ş. bu konuda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.
 10. Kulüp ve Bitexen kampanya koşullarında ve katılım şartlarında değişiklik yapma ve etkinlikleri sonlandırma hakkına her zaman sahiptir. Kullanıcı işbu değişiklikleri takip etmek zorundadır. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez.
 11. Etkinliklere katılım esnasında gerçekleştirilecek tüm denetimler Bitexen Teknoloji A.Ş tarafından gerçekleştirilir.
 12. Kullanıcılar, işbu kampanyaya katılım ile tüm kampanya koşullarını okuduğunu, anladığını ve kabul ettiğini beyan eder. İşbu kampanya, dijital varlığın kullanım alanlarından birisi olarak oluşturulmuştur.
 13. Kampanya katılımında kullanılan tokenlar, hiçbir şekilde iade edilemez. Değişiklik talep edilemez. Başka bir dijital varlık adresine transferi talep edilemez.
 14. Kampanya süresi, mücbir sebeplerden dolayı uzatılabilir yahut kısaltılabilir. İşbu konudaki tüm haklar saklıdır. Bitexen Teknoloji A.Ş mücbir sebeplerden dolayı ortaya çıkabilecek zararlardan sorumlu değildir.
 15. Kampanya sonucunda gerçekleştirilecek eylemler, Kulüp tarafından resmi kanallar (websitesi, sosyal medya hesapları vb.) aracılığı ile duyurulacaktır.
 16. Bitexen, belirtmediği tüm haklarını saklı tutar.
 17. Kampanya kurallarına aykırı davranan; hile ve çeşitli yollar ile etkinlik sonuçlarını değiştirmeye çalışan, bilgisayar teknoloji kullanarak sisteme müdahale etmeye çalışan, Suç Gelirlerinin Aklanması ve Terörün Finansmanı ile Mücadele Politikası (AML) kapsamında politikaya aykırı işlemler gerçekleştirmeye çalışan, haksız yollardan kazanç elde etmeye yönelik işlemler gerçekleştiren tüm kullanıcıların kampanyaya katılımı iptal edilebilir, hukuki işlem başlatılabilir. Bitexen Teknoloji A.Ş tüm bu haklarını saklı tutar.
 18. Kampanya hakkında soru, şikayet ve öneriler için iletişim adresi destek@bitexen.com veya +90 (850) 255 08 92 no’lu çağrı merkezi hattıdır.
 19. İşbu Katılım Koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 20. Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin tüm kayıtları esas alınacaktır.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.