Sporcularımızın Sağlık Durumu Hakkında Açıklama

Demir Grup Sivasspor’umuzda sakatlığı bulunan; Jorge Felix, Aaron Appindangoye, Serhiy Rybalka, Ziya Erdal ve Marcelo Goiano’nun sağlık durumu sağlık durumu hakkında bilgilendirme:

Kulüp Doktorumuz Burak Ayyıldız, sakatlığı bulunan sporcularımız hakkında resmi internet sitemize açıklamada bulundu.

Jorge Felix:

Sol alt adalesinde ileri seviyeli yırtık ve kanama oluşan oyuncumuzun tedavisine başlanılmış olup, tedavinin en az 4 hafta sürmesini planlıyoruz.

Aaron Appindangoye:

Sol ayak bileğinden daha önce operasyon geçiren sporcumuzun rehabilitasyonunda son aşamaya gelinmiştir.

Serhiy Rybalka:

Sağ dizde üst adale tendonunda ödem ve diz kapağı dış tarafta hafif kıkırdak hasarı oluşan sporcumuzun 1 hafta sonra takımla birlikte antrenmanlara devam etmesini planlıyoruz.

Ziya Erdal:

Çaykur Rizespor ile ligde geçtiğimiz hafta oynanan mücadelede sakatlanan takım kaptanımız Ziya Erdal’a yapılan kontrollerde sağ üst adalesinde orta seviyeye yakın yırtık tespit edilmiştir. Sporcumuzun 1 hatta sonra çalışmalara başlaması planlanmaktadır.

Marcelo Goiano:

Sol kalçasında ileri dejeneratif değişiklikler bulunan Marcelo Goiano’nun tedavisinde 2. hafta bitilmiş olup, gerekli klinik değerlendirmelerden sonra sporcumuz takımla antrenmanlara başlayacaktır.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.