EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Fotoğraf Galeri > Sporcularımızın Sağlık Durumu Hakkında Bilgilendirme
Sporcularımızın Sağlık Durumu Hakkında Bilgilendirme
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2021/01/saglik-1024x496.jpg)
Kulüp Doktorumuz Baran Güler, takımımızda sakatlığı bulunan futbolcularımızın sağlık durumu hakkında resmi internet sitemize açıklamada bulundu.
“Demir Grup Sivasspor’umuzda sakatlığı bulunan futbolcularımızdan; Robin Yalçın’ın sağ dizinde kıkırdak lezyonu, Caner Osmanpaşa ve Mustapha Yatabare’nin ise sol diz iç yan bağ rüptürü mevcuttur. 3 sporcumuzun da tedavisi devam etmektedir.
Sakatlıkları geçen; Clinton N’jie, Samba Camara, Fredrik Ulvestad, Jordy Caicedo, Murat Paluli, Leke James ve Aaron Appindangoye ise tedavileri tamamlanarak takımla birlikte çalışmalara başladı.”