Takımımıza Dördüncü Test

Takımımızda futbolcu, teknik heyet, idari kadro, destek ekibi ile tesislerde ve stadyumda görevli personele 4. kez yeni tip koronavirüs (Covid-19) testi yapıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) yayımladığı ´Futbola Geri Dönüş Öneri Protokolü´ kapsamında A takım futbolcularımıza ve teknik heyetimize 4. kez Kovid-19 testi yapıldı.

Sivas İl Sağlık Müdürlüğünden Vali Lütfullah Bilgin Tesisleri’ne gelen ekip, A takım futbolcularımıza, teknik heyetimize, idari kadromuza, destek ekibimize, tesislerimizde ve stadyumda görevli olan personelimize dördüncü kez Covid-19 testi yaptı. Daha önce 3 kez teste tabi tutulan takımımızda hiçbir pozitif vakaya rastlanılmamıştı.

A takım futbolcularımıza, teknik heyetimize, alt yapı sporcularımıza, idari kadromuza, destek ekibimize, tesislerimizde ve stadyumda görevli olan tüm personellerimize yapılan dördüncü KOVİD-19 PCR testleri sonuçlanmış ve bu testte de hiçbir pozitif vakaya rastlanmamıştır.

 

 

Fotoğraf Galerisi

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.