EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol > Taraftarlarımızın Dikkatine
Taraftarlarımızın Dikkatine
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/05/SVAS5833-1024x683.jpg)
Demir Grup Sivasspor’umuz ile Yukatel Kayserispor arasında 26 Mayıs Perşembe günü saat 20.45’te Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda oynanacak mücadelenin Sivasspor E-Biletleri, İstanbul temsilcileri;
Beşiktaş, Eyüpspor, Fenerbahçe, Galatasaray, İstanbulspor, Kasımpaşa, Medipol Başakşehir, Tuzlaspor ve Ümraniyespor’un stadyumlarında bulunan Passolig gişelerinde satışa başlamıştır.
Tüm kulüplere nazik davranışları ve yakın ilgileri için teşekkür ederiz.