Futbolcularımız Taraftarımızı Altay Maçına Davet Etti

Demir Grup Sivasspor’umuzda futbolcularımız taraftarımızı Altay maçına davet etti.

Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu 30. hafta maçında pazar günü sahamızda Altay’ı konuk edecek Demir Grup Sivasspor’umuzda futbolcularımız, taraftarımızı tribüne davet ederek, takımımızı yalnız bırakmamalarını istedi.

Kulübümüzün resmi sosyal medya hesaplarında yayınlanan videoda kamera karşısına geçen kırmızı-beyazlı futbolcularımızdan; Uğur Çiftçi, Hakan Arslan, Muammer Yıldırım, Ahmet Oğuz, Pedro Henrique, Moussa Konate, Erdoğan Yeşilyurt, Özkan Yiğiter, Olarenwaju Kayode, Kerem Atakan Kesin, Fredrik Ulvestad ve Ali Şaşal Vural, taraftarımıza çağrıda bulunarak, Yiğidoları Altay maçına davet etti.

Videoda yabancı futbolcular da Türkçe olarak taraftarımıza çağrıda bulunurken, sporcularımız şunları söyledi:

“Süper Lig’de pazar günü sahamızda Altay’ı konuk edeceğiz. Kısıtlamaların kaldırılmasının ardından, bütün taraftarımızla bir araya geleceğiz. HES Kodu yok, aşı zorunluluğu yok, 12 yaş sınırı yok. Haydi Yiğido, pazar günü tribündeki yerini al, takımını destekle. Unutma, sen varsan biz daha güçlüyüz. Omuz omuza dolu tribünlerde 90 dakika desteğinizi bekliyoruz. Unutma, daha çok taraftar daha çok motivasyon, daha çok heyecan. Size çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda buluşalım. Haydi Sivas, takımını yalnız bırakma. Sivas için, Sivasspor için sizin için biz sahada, siz de tribünde 90 dakika mücadeleye hazır mısınız? Pazar günü bizi yalnız bırakma, zaferimize ortak ol.”

Kulübün sosyal medya hesaplarında yayınlanan video kısa zamanda büyük etkileşim aldı.

Karşılaşmanın bilet fiyatları şöyle:

VIP Alt Tribün 35 TL, Maraton Tribünü 25 TL, Osman Seçilmiş Güney Alt ve Üst Tribün 15 TL, Kadın Tribün 20 TL.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.