Teşekkürler Demir Grup

Demir Grup ile 2017-2018 sezonuyla birlikte başlattığımız ve 6 sezon boyunca yürüttüğümüz isim sponsorluğu anlaşması sona ermiştir.

Uzun süre devam eden bu değerli işbirliğimiz boyunca Sivasspor’umuza verdiği destek ve güven için Demir Grup’a ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hamit Demir’e teşekkür ediyoruz.

Demir Grup’un sponsorluğu boyunca sergilediği maddi ve manevi destek, ilgi, tutku ve sadakat kulübümüzün gelişimi için çok değerliydi. Sahada ve her alanda yanımızda olduklarını hissettik ve bu duruşları kulübümüze güç ve motivasyon verdi.

İsim sponsorluğu sona erse de birlikte yaşadığımız güzel anıları ve başarıları her zaman hatırlayacağız. Bundan sonraki süreçte hemşehrimiz Sn. Hamit Demir’in her zaman Sivasspor’un yanında olmaya devam edeceğinden hiç kuşkumuz yoktur.

Demir Grup ailesine yürekten teşekkür ediyor, ülkemizin gelişimi için faaliyet gösterdikleri tüm alanlarda başarılar diliyoruz.

Demir Grup, her zaman Sivasspor’un kalbinde özel bir yerde olacaktır.

Sivasspor Yönetim Kurulu

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.