EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol > Türk Hava Yolları Avrupa’da Sponsorumuz Oldu
Türk Hava Yolları Avrupa’da Sponsorumuz Oldu
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/08/1-1-1024x1022.jpg)
Kulübümüz ile Türk Hava Yolları arasında yapılan anlaşmaya göre, Demir Grup Sivasspor’umuzun, 2022-2023 sezonunda Avrupa kupalarında oynayacağı karşılaşmalarda giyeceği formalarının önünde Türk Hava Yolları logosu ile mücadele edecek.